שיווק באינטרנט לעסקים קטנים

Home » בלוג קידום אתרים » איך עושים באז סביב עסק חדש ברשתות החברתיות

בעידן המודרני אפשרויות שיווק העסק שלכם חוצות גבולות דמיוניים, אתם יכולים בקלות להיות מופצים בצורה ויראלית או ממונת ולהגיע לאלפים, עשרות אלפים, מאות אלפים ואפילו מיליונים של גולשים די במהירות, אז איך עושים באז סביב העסק ברשתות החברתיות? הנה כמה אפשרויות.

בכתבה זו תמצאו מספר דרכים ואפשרויות ליצור באז סביב העסק שלכם ברשתות החברתיות לא כל דרך מתאימה לכל עסק ותצטרכו להפעיל שיקול דעת והיגיון בריא מה מתאים לעסק שלכם.

שיטות לבאז ברשתות החברתיות

• תשלום לסלבריטיז – הרבה מאד סלבריטיז מקבלים תשלום בכדי להפיץ את המוצרים שלכם בפיד שלהם, לרוב אחרי אותם סלבריטיז עוקבים עשרות אלפי מעריצים שדואגים לשתף ואף לרכוש כל מה שהם מייצגים.
• יצירת סרטון או כל סוג של מדיה שיהפוך לויראלי – אם אתם מוכשרים ומאד שנונים תנסו להפיק סרטון ויראלי מצחיק או מדהים בנוגע למוצרים שלכם ותקוו שהוא יהפוך לויראלי, סביר להניח שבתור דחיפת התחלה תצטרכו להשקיע קצת כסף בקידום ממומן כדי להניע את הגלגל אבל אם זה יהיה ממש שנון או מצחיק זה אמור להיות מופץ בצורה ויראלית מהר מאד ואז הבאז הוא ללא עלות.
• יצירת תחרות – מפרסמים רבים יוצרים תחרויות נושאות פרסים כדי לשלהב את הגולשים לשתף ולפרסם את העסק, חלק גדול מהתחרויות כוללות מספר מי מביא יותר שיתופים או לייקים לפוסט / עמוד ובכך גורמים לעשרות אלפי שיתופים ולייקים.
• הקצאת תקציב פרסום רציני בשילוב של קופי רייטינג איכותי – אם יש ברשותכם תקציב פרסום גדול ושילוב של קופי רייטינג איכותי תוכלו להגיע לתוצאות ממש יפות בזמן די קצר זאת בזכות יכולת הפצה מוגברת והופעה במקומות אסטרטגיים.

עוד משהו שיעניין אותך:

שי פניני – משרד עורכי דין

לשכת עורכי הדין – אתר האינטרנט של הלשכה

עו"ד שי פניני – משרד עורכי דין בחיפה

שי פניני באתר עו"ד ציון אמיר