שיווק באינטרנט לעסקים קטנים

Home » כללי » מדוע חשוב להשקיע בעיצוב האתר כחלק מהבנייה והקידום שלו?

מזל טוב! החלטתם לבנות אתר אינטרנט עבור העסק שלכם ולהתחיל ליצור חשיפה דיגיטלית רחבה שמטרתה- תנועה גדולה יותר, פרסום וכמובן העלאת המכירות.

האתר שלכם הוא ללא צל של ספק כרטיס הביקור- באמצעותו תוכלו להציג את השירותים, המוצרים ומגוון האפשרויות אותם אתם מציעים ללקוחות שלכם.

אחת הסיבות לכך שבעלי עסקים בוחרים חברה שגם יודעת לבנות את האתר כמו שצריך, גם יודעת לעצב אותו וגם לעשות את עבודת הקידום בשלב שבו האתר כבר באוויר היא פשוטה- יש קשר ישיר בין השלוש.

למנוע החיפוש גוגל יש המון סוגים של קריטריונים שעל פיהם הוא קובע את דירוגי דפי האתר שלכם ולבסוף מחליט איפה הדפים עצמם ממוקמים על פי מילות המפתח.

בין הקריטריונים הללו הוא כמות הזמן שהגולש מבלה בדף. למה גוגל בודק את זה? כי ככל שהגולש נמצא יותר זמן באתר זה אוטומטית מעיד על כך שהאתר שלכם: מעניין, איכותי, אינטואיטבי, ברור.

כאן נכנס לתמונה נושא העיצוב:

אתר אשר מעוצב בצורה איכותית על פי כל הכללים כלומר נעים ונוח לקריאה, בהיר (צבעים המשתלבים זה עם זה בהרמוניה), מוטען בצורה מהירה ומאפשר תזוזה נוחה וקלה בין הדפים והקטגוריות הוא אתר שהסיכוי שהגולשים שמגיעים אליו ישארו זמן ארוך יותר, עולה. לעומת זאת, אתר שלא מעוצב כמו שצריך, קשה לקריאה, לא נוח לשוטט בו, אוטומטית יגרום לאחוזי נטישה גבוהים והקידום שלו יפגע על ידי גוגל.

אז לפני שאתם מתחילים לבנות את האתר שלכם, הקפידו על הדברים האלה, בדקו שהאתר שלכם ייתמך מובייל וכי הגולשים יוכלו להתעדכן בו גם דרך הסמארטפון או הטאבלט, וודאו שהעיצוב בו נעשה בקפידה, כי התוכן שעומד להיכתב הוא תוכן איכותי שתואם את השירותים ורמת המקצועיות שלכם-זה מאוד חשוב לתהליך הקידום שיגיע ממש תיכף כשהאתר יהיה כבר באוויר.