שיווק באינטרנט לעסקים קטנים

Home » בלוג קידום אתרים » מדריך השיווק המלא לבעל עסק מקומי

יש לכם עסק מקומי ואתם עובדי עצות כיצד לשווק אותו ולהביא לקוחות רלוונטיים מהאזור? מדריך מקיף זה יסייע לכם באמצעות כמה כלים פשוטים וקלים לתפעול להביא אל פתח עסקכם לקוחות ועבודה.

גוגל ביזנס

עבור עסקים מקומיים הכלי החזק ביותר שניתן לעבוד איתו הוא הגוגל ביזנס שמאפשר לכם לפתוח חשבון עסק על כתובת פיזית ולאחר אימות כי אתם אכן פועלים מהמקום באמצעות גלויה הנשלחת אל כתובת הנמען עם קוד אימות החשבון יופעל.

לאחר שהחשבון הופעל חיפושים על סוג השירותים שאתם מעניקים יגרמו לכם לצוץ בתוצאות החיפוש, לאפשר ללקוחות להתקשר עמכם ואפילו לנווט עד לפתח העסק שלכם עם אפליקציית המפות של גוגל.

לקוחות יכולים להשאיר לכם פידבקים חיוביים או שליליים כך שתצטרכו לעבוד חזק על קשרי לקוחות ושירות מעולה, ללא ספק גוגל ביזנס הוא כלי עוצמתי עבור עסקים מקומיים ומה עוד שהוא חינם ללא כל עלות.

דף עסקי מקומי בפייסבוק

גם פייסבוק מאפשרים הגדרת עסק מקומי בדף העסקי, בפייסבוק תוכלו להריץ קמפיינים ממומנים שיצופו בוול רק של אנשים הנמצאים בקרבת העסק שלכם, זהו קמפיין מאד ממוקד שפונה לאנשים על פי סוג עניין, מיקום, גיל ומין.

קמפיינים ממומנים לעסקים מקומיים בפייסבוק לרוב מביאים תוצאות טובות גם אם לא באופן ישיר, תחשבו שישבתם לעצמכם בבית אחרי יום עבודה מפרך, דפדפתם לעצמכם בפייסבוק ובית קפה חדש שנפתח באזורכם קופץ לכם פתאום אל מול העיניים, אז אולי זה לא הזמן בו תקומות ותלכו ישר לבית הקפה הזה אבל בפעם הבאה שתתלבטו איפה לאכול ארוחת בוקר או לשבת עם החברה לקפה טוב זה עדיין ישב לכם בראש וסביר להניח שתקפצו לבדוק את המקום.

עוד משהו שיעניין אותך:

שי פניני – משרד עורכי דין

לשכת עורכי הדין – אתר האינטרנט של הלשכה

עו"ד שי פניני – משרד עורכי דין בחיפה

שי פניני באתר עו"ד ציון אמיר