שיווק באינטרנט לעסקים קטנים

Home » כללי » קידום אורגני – התוכן הוא המלך

כדי לקדם אתר בצורה אורגנית בגוגל יש להתחשב בהרבה מאד פרמטרים למעשה יש למעלה מ 200 פרמטרים שונים כגון: קישורים חיצוניים, זמני טעינה, תקינות אתר מבחינת קוד, קישורים פנימיים, תגי מטה ועוד… אך מעל כולם הולך וגובר כוחו של תוכן איכותי ומשם נובע הפתגם התוכן הוא המלך.

במאמר זה נסביר בפניכם מהו תוכן איכותי ואיך לייצר אחד כזה כדי להתברג מעל המתחרים.

איך כותבים תוכן איכותי?

ראשית יש לבדוק מה מדורג על הביטוי בו אתם חפצים, בחנו מה עושים הדירוגים 1-5 מה התוכן שהם רושמים עליו, אילו ביטויי זנב הם הכניסו, אילו ביטויים מקבילים, כמה כמות המילים שלהם, האם הם משתמשים בהרבה תמונות, האם הם מביאים עובדות וכמה הכתיבה שלהם באמת מספקת תשובה או ערך מוסף לגולש.

עכשיו קחו את התוכן הכי טוב שראיתם שם ובנו תוכן פי 2 יותר טוב בצורה הבאה:

  1. מקמו את הביטוי שלכם בפסקה הראשונה ובכותרת העמוד
  2. דאגו שהמאמר יהיה מפורק לפסקאות קצרות עם כותרות משנה כדי שיהיה מסודר אנחנו רוצים שהמאמר יזמין את הגולשים לקרוא ולהמשיך לגלול למטה ולא יפחיד אותם ויבריח אותם מהאתר מה שיגרום לבאונס רייט לגדול ולאתר לצנוח בדירוגים.
  3. דאגו לערך מוסף עבור הקוראים, חשבו מה אתם הייתם רוצים לקרוא בעמוד שכזה ולא שיווקי אלא תכלס עובדות, טיפים, עלויות כל דבר שהגולש רוצה תספקו לו.
  4. השתמשו בהרבה תמונות לתאר את הכתיבה שלכם, ריבוי תמונות גורם לאנשים להמשיך ולהתעניין בתוכן, מיעוט תמונות גורם לאחוז נטישה גבוה יותר מה יגדיל את הבאונס רייט שלכם ויצניח אתכם בדירוגים.
  5. קשרו לאתרים אחרים, אתרים בעלי טראסט גבוה.