שיווק באינטרנט לעסקים קטנים

Home » בלוג קידום אתרים » קידום גרילה בפייסבוק

פייסבוק מאפשר המון סוגים של פרסום ממומן שיכולים לנחות ישירות אצל קהל היעד שלך בפיד בצורה מאד אפקטיבית אבל גם כזו שעולה כסף, אז מה אם נגיד לכם שיש לכם אפשרות להיחשף בפני לקוחות פוטנציאלים גם בלי השקעה כספית?

בכתבה זו נסביר כיצד בצורה קצת מניפולטיבית תוכלו להגיע ללקוחות פוטנציאליים בלי להשקיע כספים אלא רק זמן בפייסבוק.

• יצירה וניהול של קבוצות בנושא – השיטה הכי טובה אבל גם כזו שדורשת זמן רב עד שהיא מגיעה לאזורים של הפוטנציאל שלה ועל הדרך גם תגבה מכם זמן יקר על ניהול שלה היא הקמת קבוצה פתוחה בנושא הרלוונטי שלכם, באמצעות כך תוכלו לאסוף המון בעלי עניין תחת קורת גג אחת ולשלוט במה שמוצג מולם, כלומר במילים אחרות לדחוף בצורה עדינה את העסק שלכם ואנו מדגישים את הצורה העדינה כי אם הקבוצה תהיה מאד שיווקית אנשים פשוט לא ירצו להיות בה.
• שימוש בכמה פרופילים – אם תשתמשו בכמה פרופילים שונים על שמכם, שם העסק שלכם ושם בן/ת הזוג שלכם לדוגמא תוכלו ליצור אפקטים שונים בקבוצות אחרות בתחום לדוגמא: מענה על שאלה של חבר בקבוצה בתחום בסיום התשובה קישור לדף העסקי שלכם.
• פייסבוק מרקט – אם אתם מוכרים מוצרים או אפילו שירות תוכלו לעשות שימוש בפייסבוק מרקט שהוא אזור מאד פעיל בפייסבוק ומכיל עשרות אלפי מודעות של פריטים יד 2 וחדשים, המון עסקים מעלים שם מודעות חינמיות של המוצרים שלהם ומגיעים לאנשים רלוונטיים לתחום העיסוק.