שיווק באינטרנט לעסקים קטנים

Home » כללי » 4 כלים לקידום אתרים שיעשו לכם את החיים הרבה יותר קלים

רוצים לקדם את האתר שלכם אבל מתקשים לאבחן בעיות טכניות שמפריעות לקידום שלו? בכתבה הבאה נביא בפניכם 4 כלים מועלים לזיהוי בעיות שעלולות להפריע לקידום של האתר שלכם.

4 כלים שימושיים לקידום אתרים

  1. ניטור קישורים SEOMAJESTIC – אחד מהפרמטרים החשובים ביותר לקידום אתר הם הקישורים המובילים אליו, בעזרת seomajestic תוכלו לזהות אם הוסרו לכם קישורים מפרופיל הקישורים שלכם או לזהות קישורים שהמתחרים שלכם עושים ואתם גם יכולים לפנות לאותם אתרים.
  2. כלי לסריקת אתר ואיתור בעיות Screaming Frog – הסקרימינג פרוג הוא כלי עוצמתי לאיתור בעיות SEO באתר, בעזרת סריקה אחת תוכלו למצוא בעיות קנוניקל, כותרות ותיאורים כפולים או חסרים, זמני טעינה, סכמות, קישורים שבורים, הפניות, קבצי רובוטס ועוד…
  3. כלי לכיווץ תמונות Riot – העלאת תמונות גדולות וכבדות עלולה לעלות באופן משמעותי את זמן הטעינה של העמוד ובכך לגרום נזק לקידום האורגני שלכם, אז איך מפחיתים את משקל התמונה? בקלות על ידי כלי שנקרא Riot חפשו הורדה חינמית ברשת.
  4. כלי לבדיקת זמני טעינה – זמני הטעינה שלכם הם פקטור בדירוג האתר שלכם בגוגל ולכן חשוב להיות עם האצבע על הדופק, ישנם כלים רבים לבדיקת זמני טעינה, בין היתר תוכלו לבדוק את זמני הטעינה גם עם הסקרימינג פרוג שעליו כבר המלצנו קודם לכן אבל הכלי הכי שימושי ויעיל הוא של גוגל https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/