שיווק באינטרנט לעסקים קטנים

Home » כללי » 4 ערוצי השיווק הטובים לשנת 2020

בימים עברו עוד לפני עידן הסמארטפונים והמדיה החברתית בעלי העסקים היו מוגבלים בערוצי השיווק שלהם, היה להם אפשרות לשווק ברדיו מקומי, ארצי, עיתונים, פליירים וטלוויזיה אף אחד מכל הערוצים האלו לא היה ניתן לאופטימיזציה, לניתוח עלות מול תועלת וכמובן לא היה ספציפי ומדויק לפלח השוק של העסק.

אך כאמור חלפו להן השנים ואתרי הסושייאל, גוגל ובינג הגיחו לעולמנו והביאו איתם את המהפכה, פתאום כל בעלי העסקים, קטנים או גדולים יכולים לשווק ולהגיע הישר אל המסך של הלקוח הבא.

4 ערוצי שיווק טובים ויעילים

  1. טוב אז בלי כל עוררין מעל כולם נמצאת גוגל, ערוץ השיווק הטוב ביותר ברשת, בגוגל תוכלו לפרסם את מודעות העסק שלכם בכמה ערוצים שונים, תוכלו לשווק מודעות בחיפוש של גוגל שזוהי נחשבת התוצאה הכי איכותית כיוון והלקוח חיפש בדיוק את מה שאתם מפרסמים. תוכלו לשווק מודעות בערוץ יוטיוב ואפילו באתרים שנחשבים לשותפים של גוגל ונמצאים בתחום שלכם.
  2. הערוץ השני הטוב ביותר לפרסום הוא לא אחר מאשר פייסבוק, הרשת החברתית הגדולה ביותר למדה איך לקטלג אנשים בצורה מאד צרה ומדויקת ועושה שימוש באלגוריתם שלה להמשיך וללמוד כל זאת בכדי להביא את המודעות שלכם לעיני הגולש הכי רלוונטי לעסק שלכם.
  3. אינסטגרם אמנם נרכשה על ידי פייסבוק וכשאתם מפרסמים שם אתם למעשים מפרסמים ומשלמים לפייסבוק אבל ערוץ האינסטגרם הוא הכוח העולה כיום בתחום הסושייאל ויש תחומים מאד ספציפיים שהפרסום שם פשוט עובד טוב יותר מכל ערוץ שיווק אחר.
  4. טאבולה / אווטבריין הם פלטפורמה מטורפת לחשיפה של העסק שלכם, על ידי הרצת קמפיין ממומן אצלם תוכלו להניע אלפי ואפילו עשרות אלפי משתמשים מידי יום לאתר שלכם.

עוד משהו שיעניין אותך:

שי פניני – משרד עורכי דין

לשכת עורכי הדין – אתר האינטרנט של הלשכה

עו"ד שי פניני – משרד עורכי דין בחיפה

שי פניני באתר עו"ד ציון אמיר