שיווק באינטרנט לעסקים קטנים

Home » בלוג קידום אתרים » מה זה ברנד פרוטקשן ואיך עושים אותו?

בניית שם ומוניטין לעסק יכולה לקחת שנים, רוב בעלי העסקים משקיעים את כל חייהם בבניית העסק שלהם ומטפחים אותו כאילו והיה בן משפחה, פעמים רבות אותם בעלי עסקים יתקלו בתגובות שליליות ברשת של לקוחות לא מרוצים, הכפשות מצד מתחרים ואפילו כתבות המציגות את העסק באור שלישי, כל אלו מתרכזים לתוצאות החיפוש בגוגל על שם העסק וגורמים לתדמית די בעיתית שמרחיקות לקוחות חדשים.

אותה סיטואציה יכולה לקרות גם על שמות אנשים, נגיד ואתם מובילי דעה שנוטים לספוג אש ברשת, או שבעברם יש אירוע כלשהו שמציג אתכם באור שלילי כל אלו שוב יופיעו בתוצאות החיפוש על השם שלכם בגוגל.

ברנד פרוטקשן מה זה?

אז נגיד אחת מהסיטואציות השליליות שהצגנו מעלה קרתה ואתם חייבים לנקות את שמכם כדי להציל את העסק שלכם או את שמכם הטוב, פעילות ברנד פרוטקשן היא בדיוק מה שאתם צריכים לעשות.

מה זה ברנד פרוטקשן? פעילות אינטנסיבית שמטרתה להציג בדף הראשון של גוגל את התוצאות החיוביות בלבד על שמכם, כלומר מי שרשום את שם העסק שלכם או שמכם הפרטי יראה בעיקר תוצאות חיוביות שאתם אחראיים על הופעתם שם והם יחליפו את ההכפשות שקיימות שם על שמכם קיום.

איך עושים ברנד פרוטקשן?

אז המטרה היא בעצם “להחליף” את תוצאות החיפוש של גוגל על שם העסק שלכם בעמוד הראשון הכולל 10 תוצאות, איך עושים את זה? מתחילים ליצור תכנים ולהפיץ אותם באתרים המאפשרים רכישת פרסום.

חשוב למקד את המאמר על שם העסק וליצור תוכן איכותי ככל שניתן סביבו, להוסיף תמונות וסרטונים.

חשוב ליצור לכל אתר תוכן איכותי ומקורי ולהוסיף בו כמה שיותר מדיה.

חשוב לציין שאין הבטחות שהפעילות אכן תצליח בסוף הכל תלוי בגוגל.