שיווק באינטרנט לעסקים קטנים

Home » בלוג קידום אתרים » סרטוני יוטיוב איך הם עוזרים לי בקידום העסק

יוטיוב הוא אתר בבעלות גוגל וכמו כל כלי או נכס אחר של גוגל הם דואגים להציב אותו בחזית, סרטוני יוטיוב צוברים המון חשיפות שיכולות להועיל לבעל עסק, למתג אותו ואף להוביל תנועה ישירה לאתר שלו, איך? תמשיכו לקרוא ונסביר.

בכתבה זו נסביר כיצד ערוץ יוטיוב והפצת קטעי וידאו בו יכולים לסייע בקידום העסק שלכם, איך עושים את זה נכון ומה כדאי להתמקד בו.

כיצד ערוץ יוטיוב יסייע לעסק

• מיתוג – סרטוני וידאו ערוכים היטב בהם מופיע לוגו העסק ממצבים אתכם בעיני הלקוח במקום אחר, יותר מקצועי, יותר רציני, נכון שהיום כמעט כל אדם ממוצע יכול להפיק סרטון וידאו באיכות גבוה ולערוך אותו בתוכנות משוכללות אבל עדיין בעיני האדם הממוצע עסק שיש לו סרטונים משכנעים וערוכים היטב הוא עסק רציני יותר ולכן ערוץ יוטיוב מושקע ומתעדכן יסייע למיתוג העסק שלכם.
• תנועה נוספת – סרטונים של יוטיוב מתאנדקסים במנוע החיפוש של גוגל ומוצגים בין יתר תוצאות החיפוש השונות, הרבה מאד פעמים אנשים מעדיפים ללחוץ על סרטונים (בעיקר אם זה סרטוני הדרכה אבל לא רק) מאשר על תוצאות חיפוש רגילות ולכן אם תערכו המון סרטונים, תעלו אותם לערוץ היוטיוב שלכם על מילות מפתח נכונות אתם תשיגו חשיפה נוספת לעסק שלכם ואף תנועה לאתר דרך הקישורים המצורפים או על ידי חיפוש שם העסק שלכם בגוגל לאחר צפייה בערוץ.
• עוד נכס שמוסיף לאמינות העסק – היום כל אחד יכול להרים עסק אינטרנטי והאמינות של קהל הגולשים הולכת ופוחתת עם הזמן לכן יש להציג כמה שיותר נכסים אינטרנטיים בהם אתם גם מציגים את עצמכם ובונים לעצמכם סוג של רמת אמינות, בקטעי וידאו בהם רואים את הפרצוף שלכם ואף מוצג כיתוב עם השם שלכם והתפקיד שלכם כבעלי העסק אתם נותנים ללקוח הפוטנציאלי פנים מאחורי אתר האינטרנט מה שמעניק לו תחושת ביטחון כלשהי שהנה הבעלים לא בחר להסתתר מאחורי דפי אינטרנט אלא להציג עצמו לכל הדורש לראות.