שיווק באינטרנט לעסקים קטנים

קורס ציור בתוכנת אילוסטרייטור

אילוסטרייטור הינה אחת התוכנות הפופולאריות ביותר שקיימות כיום בעולם העיצוב. רבים עושים שימוש בתוכנת אילוסטרייטור מדי יום בעבודה ולמעשה התוכנה משמשת אינספור אפיקי תעשייה שונים. כיום ניתן ללמוד קורס אילוסטרייטור במגוון אפיקים תוך קבלת תמיכה מלאה מצד המורה, הכוונה באשר לכל השאלות והבעיות העולות במהלך הלימודים וכל זאת מבלי לצאת מהבית. קורס ציור בתוכנת אילוסטרייטור פותח אינספור דלתות למוכשרים ולאוהבי היצירה.

כלי חיוני להתפתחות בעיצוב ובגרפיקה

קורס ציור באילוסטרייטור הינו למעשה אחד הקורסים החיוניים להתפתחות בתחום העיצוב והגרפיקה כיום ובלעדיו קשה מאוד להתקדם במגוון ענפי עיסוק שונים. קורס ציור באילוסטרייטור מתאים לעוסקים בתחומי הגרפיקה והעיצוב, עיצוב הפנים והעיצוב התעשייתי, תחום האדריכלות ועוד. כל אלו הינם ענפים המבוססים על יכולות הציור בתוכנת אילוסטרייטור. התוכנה הינה בין המבוקשות והפופולאריות ביותר שקיימות ולכן מהווה את אחת מחומרי הבסיס בכל קורס שהוא.

תוכנת האילוסטרייטור היא למעשה התוכנה המשלימה את הפוטושופ המוכרת כל כך וכן את האינדיזיין המוכרת גם היא. שלוש התוכנות גם יחד מאפשרות ליצור כמעט כל מה שעולה בדמיון ופותחות אינספור דלתות יצירתיות למעוניינים להתפתח בתחום העיצוב הגרפי על היבטיו השונים. בכל אחת מעבודותיו של המעצב הגרפי נעשה שימוש בשלוש התוכנות.

נושאי לימוד מגוונים

באמצעות אילוסטרייטור ניתן ליצור מגוון מוצרים ושירותים שונים: החל מעיצובי לוגו מגוונים המבוססים על חשיבה מחוץ לקופסה ועל ביצוע עבודות שלא נעשו קודם לכן, דרך למידת איורים לאתרי אינטרנט, עיצוב כרזות ופוסטרים לפרסום, עיצובי אריזות ושלטים למיניהם, עיצוב כריכות שונות לחוברות ולספרים, עיצוב עטיפות לדיסקים, מדבקות וספרי ילדים, חוברות לימוד ועוד מגוון רחב של אפשרויות הנלמדות במהלך הקורס.

במהלך קורס ציור בתוכנת אילוסטרייטור נרכשים הכלים החשובים ביותר ולכן ישנה חשיבות מרבית לליווי האישי של המורים בקורס. על מנת שניתן יהיה ללמוד כהלכה חשוב לאפשר מקום לשאלות ולהתנסות. כיום ניתן ללמוד קורס ציור בתוכנת אילוסטרייטור גם בלי לצאת מהבית. קורסים המועברים באמצעות המחשב פותחים אפיקי התפתחות כלכלית ומקצועית שונים אולם יחד עם זאת מצריכים השקעה משמעותית של הלומד עצמו.

מתן מענה אישי

הליווי האישי מאפשר ללומד לקבל את המענה המלא לצרכים הקיימים בשוק ולכן יכול כל אחד מהבוגרים בקורס לבחור אחד ממגוון אפיקי ההתפתחות הקיימים ולהמשיך לגדול בתחום זה כפי ראות עיניו וללא הגבלה כלשהי. הקורס עצמו מאפשר לימוד בקצב האישי כך שכל תלמיד יכול למצוא את מקומות בקורס וכן בעולם העיצוב הגרפי בזמן שלו ובאמצעות הכלים המתאימים לו ביותר.

הקורס מאפשר לרכוש את המיומנויות הנדרשות מאחר והוא אינו מצטמצם לתחום אחד בלבד או לתיאוריה נטו אלא מעביר את התכנים באופן מעשי כך שניתן לתרגל אותם מדי שיעור. בין הנושאים שיילמדו במהלך הקורס ניתן למנות את בניית האלמנטים הגרפיים, יצירת טקסטורות גרפיות, עריכה ומיקום של עצמים\ הקטנה והגדלה של פרופורציה, עבודה עם מלל ועל מודעות פרסומיות ועוד.

באדיבות מכללת סולו קורס ציור