שיווק באינטרנט לעסקים קטנים

קידום ממומן

קידום ממומן הוא אחת השיטות שלנו לפרסם ולקדם את האתרים של לקוחותינו בצורה יעילה ומיוחדת כדי שהם יופיעו בכל מיני אתרים ומנועי חיפוש מובילים שיש בהם נושאים הקשורים לאותו נושא אתר של כל לקוח ולפי מילות המפתח שהוגדרו בו, שיטות אלו מתבצעות באמצעות מערכות מיוחדות ותוכנות פופולריות כמו

  • GOOGLE ADWORDS
  • MERLIN
  • Facebook Ads
  • Youtube

ועוד…

מחקרים רבים הראו כי קידום אתרים ממומן הוא השיטה הכי יעילה ומניבות תוצאות יעילות למען מיתוג במהרה ובזמן הקצר ביותר, אך מומלץ להשאיר את זה לאנשי מקצוע המכירים היטב את מערכות הקידום הממומן האלו על מנת לבנות קמפיינים של פרסום באינטרנט שיניבו תוצאות מירביות במינימום עלות וזמן וללא כל התחייבות.

חברת CLICKAD משתמשת בשיטות האלו של תוכנות קידום ממומן המסייעות בחשיפת אתרך לפי נושא הדף שבו נמצאת הפרסומת אודות אתרך, המילים שנמצאים, סוג המאמר וכו’… שכל זה יהיה קשור לאתר הלקוח מבחינת תוכן, מילים חשובות ועיצוב גרפי. לכן לא צריך לחכות הרבה זמן כדי להציג את מוצריך ומה מציע אתרך משירותים כי אנו נעשה את זה בשביל לקוחותינו ונחסוך מהם כל מאמץ בחיפוש איפה לפרסם, למי למכור, חשיפה מקומית או עולמית ומבלי לדאוג כי אנו כאן כדי שנבצע את המשימה הזו תוך כדי הצגת המוצרים והשירותים לעולם ומבטיחים חשיפת הפרסומת במקומות הרלוונטיים והמתאימים במיוחד לנושא האתר ולשירותים שמציע.

אנו נספק לך ולאתרך שירות יעיל ביותר ונעניק לך גיבוי מלא ע”י אנשי מקצוע המובילים בתחומם כך שפרסום האתר יהיה במנועי החיפוש והאתרים הספציפיים ובמקומות שאתה מבקש, בנוסף אנו נתמוך במכירה והשיווק של מוצריך והשירותים שאתרך מציע. החברה מסייעת לך בפרסום באינטרנט תוך כדי האפשרות לתקשר עם אוכלוסיית היעד של המוצר או השירות שלך מבלי שיעלה לך המון כסף זה קורה תודות להכוונה היעילה של הפרסומת ויישום האסטרטגיות המתאימות שיתאימו לך ולאתר בזה שתוכל להגשים את המטרה שאליה שואפים אתה וכל אחד מהלקוחות שלנו.

ישנן כמה מערכות מיוחדות שמשתמשים בהן כשיטות שלנו, שמשתמשים בהן כדי לקדם ולפרסם את אתרך כמו

  • GOOGLE ADWORDS

המערכת השייכת לחברת גוגל ולמנוע החיפוש שלה, והיא משמשת לפרסום האתר שלך בדרך הכי מהירה ויעילה על מנת שכל אחד שיחפש אחת המילים הקשורות לנושא אתרך ישירות יעלה לו האתר שלך באחד הצדדים בתוך הדף הראשון ישירות אחרי שתסיים את ההרשמה שמצריכה אנשי מקצוע, הפרסומת של אתרך תופיע בצידו של הדף הראשון של מנוע החיפוש גוגל והתשלום עבורו יתבצע כאשר אחד מהגולשים ילחץ על הקישור של האתר וייכנס אליו, פרסומת כזו תמיד משקפת ערך רב לאתר שלך ביחס לאתרים האחרים.

ישנה עוד מערכת מיוחדת לאתרים הישראליים שנקראת

  • MERLIN

מרלין – מערכת העובדת בשיטת פרסום מבוסס הקלקות (CPC) ברשת אתרים מובילה המופעלת על ידה וכוללת את מרבית האתרים הגדולים בישראל, אתרים זרים עבור גולשים ישראליים (IP ישראלי), פייסבוק, גוגל וכן מדיה מגוונת נוספת, התוכנה עובדת בפלטפורמה מיוחדת המאפשרת פרסום לפי תכנים ונושאי אתר בתוך דפי תוכן ומאמרים, פרסום לפי חיפוש במנועי החיפוש השונים והאינדקסים ופרסומים בדפי כתבות שאם מעבירים את העכבר מעל אחת המילים שמתחתיה יש שני קווים תופיע ישירות מודעה חשובה הקשורה למילת המפתח הזו.

ישנם עוד מערכות נוספות כמו

  • המערכת של וואלה

advantage.walla.co.il. בשיטת פרסום מודעות מילים בצורה דומה לגוגל

  • המערכת של הפייסבוק

ברשת החברתית של הפייסבוק ניתן לפרסם מודעות מילים בקמפיין מבוסס הקלקות, המודעות יופיעו לפי הגדרות המפרסם על פי סוגי פילוח כמו מיקום גיאוגרפי, שפה, מין, תאריך לידה, השכלה, מילות מפתח, סטטוס

ועוד…